Jergym’s Open Games

Právě probíhá již 4. ročník závěrečného sportovního klání, které pro studenty připravil tým tělocvikářů. Reportáže a všechna finálová utkání naleznete v článku.

Každý den vám tým školní televizi přinese reportáž z daného sportu včetně kompletních výsledků či záznamů finálových utkání.

PONDĚLÍ 22. 6. 2015 – florbal

florbal-JOG

Skupina A:

  FC PASTEVCI (4.A) FBC ZIDANE (3.B) SBS PROMETHAZIN (Spt) STRANA PŘÁTEL FLORBALU (Kvi) KVARTÁNI (Kva) body pořadí

FC PASTEVCI (4.A)

X 2:0 3:1 2:0 5:0 12 1

FBC ZIDANE (3.B)

0:2 X 2:2 1:3  2:2 2 4

SBS PROMETHAZIN (Spt)

1:0 2:2 X 1:4 3:0 7 3

STRANA PŘÁTEL FLORBALU (Kvi)

0:2  3:1 4:1 X 2:0  9 2

KVARTÁNI (Kva)

0:5 2:2  0:3 0:2 X 1 5

Skupina B:

  FC PETÁCI (2.B) CAICOS TEAM (1.A) FBC SVATÝ ROBERT (2.A) CREW HORSTA FUCHSE (3.A) body pořadí

FC PETÁCI (2.B)

X 1:2 2:2 2:0 4 3

CAICOS TEAM (1.A)

2:1 X 4:3 6:2 9 1

FBC SVATÝ ROBERT (2.A)

 2:2 3:4 X 5:0 4 2

CREW HORSTA FUCHSE (3.A)

0:2 2:6 0:5 X 0 4

 

semifinále:
FC Pastevci (4.A) – FBC Svatý Robert (2.A) 2:1 p. n.
Caicos Team (1.A) – Strana přátel florbalu (Kvi) 5:1
finále:
FC Pastevci (4.A) – Caicos Team (1.A) 5:1

FC Pastevci ze 4.A vyhráli celý turnaj stejně jako v posledních dvou letech a slaví tak zlatý hattrick. Gratulujeme.

Podrobná reportáž:

Finálový zápas:

ÚTERÝ 23. 6. 2015 – badminton

badminton-JOG

Skupina chlapců

 

Drozda –Klouček

Jurášek –

 Bielik

Terentyak – Hoffmann

Chvojka –

Trpkoš

 

Bernat – Mauermann

Horák Pe. – Suchommel

body

pořadí

Drozda –Klouček

 X

2:0

2:0

2:0

2:0

2:0

10

1

Jurášek –

 Bielik

0:2

X

0:2

0:2

0:2

0:2

0

6

Terentyak – Hoffmann

0:2

2:0

X

2:0

0:2

2:0

6

3

Chvojka –

Trpkoš

0:2

2:0

0:2

X

1:1

2:0

5

4

Bernat –

Mauermann

0:2

2:0

2:0

1:1

X

1:1

6

2

Horák Pe. – Suchommel

0:2

2:0

0:2

0:2

1:1

 X

3

Vyhrála dvojice Antonín Drozda a Štěpán Klouček. Gratulujeme.

Skupina dívek A

 

Sedláková –

Hrníčková

Wieserová –

Hůlová

Bucharová –

Horáčková

Perczynská –

Litošová

body

pořadí

Sedláková –

Hrníčková

X

2:0

2:0

2:0

6

1

Wieserová –

Hůlová

0:2

X

0:2

2:0

2

3

Bucharová –

Horáčková

0:2

2:0

X

1:1

3

2

Perczynská –

Litošová

0:2

0:2

1:1

X

1

4

Skupina dívek B

 

Hakenová –

Šmejdová

Novotná –

Vencová

Hubáčková –

Salabová

Mašková –

Linková

body

pořadí

Hakenová –

Šmejdová

X

2:0

2:0

2:0

6

1

Novotná –

Vencová

0:2

X 

2:0

0:2

2

3

Hubáčková –

Salabová

0:2

0:2

X

0:2

0

4

Mašková –

Linková

0:2

2:0

2:0

X 

4

2

Skupina dívek C

 

Pleštilová –

Fléglová

Šimková –

Rozkovcová

Bergmanová –

Filounková

Voslářová –

Šrytrová

Šťastná –

Kundertová

body

pořadí

Pleštilová –

Nováková

 X

2:0

0:2

1:1

0:2

3

4-5

Šimková –

Rozkovcová

0:2

X 

1:1

2:0

1:1

4

2-3

Bergmanová –

Filounková

2:0

1:1

X

1:1

2:0

6

1

Voslářová –

Šrytrová

1:1

0:2

1:1

X

1:1

3

4-5

Šťastná –

Kundertová

2:0

1:1

0:2

1:1

X

4

2-3

Finálová skupina

 

Sedláková – Hrníčková

Hakenová – Šmejdová

Bergmanová – Filounková

body

pořadí

Sedláková – Hrníčková

 X

2:0

2:0

4

1

Hakenová – Šmejdová

0:2

 X

2:0

2

2

Bergmanová – Filounková

0:2

0:2

X

0

3

Vyhrála dvojice Barbora Sedláková a Andrea Hrníčková. Gratulujeme.

ÚTERÝ 23. 6. 2015 – fotbal

footballl-JOG

Skupina A

 

CAICOS TEAM (1.A)

JEŠTĚŘI (Spt)

ŠÉŇÁTKA (Okt)

FC SC 1eeB (1.B)

body

pořadí

CAICOS TEAM (1.A)

X

2:1

1:0

2:1

9

JEŠTĚŘI (Spt)

1:2

X

2:1

1:0

6

ŠÉŇÁTKA (Okt)

0:1

1:2

X

2:2

1

3-4 

FC SC 1eeB (1.B)

1:2

0:1

2:2

X

1

3-4 

Skupina B

 

FC Pastevci (4.A)

FC PETÁCI (2.B)

AC ZIDAN (3.B)

FC CHERRYLAND (1.B)

body

pořadí

FC Pastevci (4.A)

X

1:2

0:0

1:0

4

FC PETÁCI (2.B)

2:1

X

3:0

6:1

9

AC ZIDAN (3.B)

0:0

0:3

X

2:0

4

FC CHERRYLAND (1.B)

0:1

1:6

0:2

X

0

Skupina C

 

ZLATANOVCI (2.A)

CIPÍSKOVÉ Z LIBERLANDU (3.A)

STRANA PŘÁTEL FOTBALU (Kvi)

KVARTÁNI (Kva)

body

pořadí

ZLATANOVCI (2.A)

X

2:0

0:0

2:0

7

CIPÍSKOVÉ Z LIBERLANDU (3.A)

0:2

X 

1:0

0:0

4

STRANA PŘÁTEL FOTBALU (Kvi)

0:0

0:1

X

1:1

2

KVARTÁNI (Kva)

0:2

0:0

1:1

X

2

 

semifinále:
Prrofiteam – FC Petáci (2.B) 3:4 p. 
Zlatanovci (2.A) – Caicos Team (1.A)  3:4 p.
o 3. místo:
Prrofiteam – Zlatanovci (2.A) 2:1
finále:
FC Petáci (2.B) – Caicos Team (1.A) 2:0

Fotbalový turnaj ovládli chlapci ze 2.B – FC Petáci. Gratulujeme.

Podrobná reportáž:

Zápas o 3. místo:

Finálový zápas:

STŘEDA 24. 6. 2015  – volejbal

volejball-JOG

Skupina A:

 

FC PETÁCI  (2.B)

WC PASTEVCI „A“ (4.A)

NÁZÍ PLÁZÍ (Spt)

CAICOS TEAM (1.A)

PLANTÁŽNÍCI (3.A)

body

pořadí

FC PETÁCI  (2.B)

X

0:2

0:2

2:0

0:2

2

WC PASTEVCI „A“ (4.A)

2:0

X

1:1

2:0

1:1

6

NÁZÍ PLÁZÍ (Spt)

2:0

1:1

X

2:0

0:2

5

CAICOS TEAM (1.A)

0:2

0:2

0:2

X

0:2

0

PLANTÁŽNÍCI (3.A)

2:0

1:1

2:0

2:0

X

7

Skupina B:

 

VBK SVATÝ ROBERT (2.A)

VC ZIDAN (3.B)

VKVU (Kvi + 1.B)

MORISÁTKA (3.L)

body

pořadí

VBK SVATÝ ROBERT (2.A)

X

2:0

2:0

2:0

6

1

VC ZIDAN (3.B)

0:2

X

0:2

2:0

2

3

VKVU (Kvi + 1.B)

0:2

2:0

X

2:0

4

2

MORISÁTKA (3.L)

0:2

0:2

0:2

X

0

4

 

semifinále:
Plantážníci (3.A) – VKVU (1.B+Kvi) 2:0 
VBK Svatý Robert (2.A) – WC Pastevci (1.A)  1:1
o 3. místo:
VKVU (1.B+Kvi) – WC Pastevci (4.A) 0:2
finále:
Plantážníci (3.A) – VBK Svatý Robert (2.A) 2:0

Vítězem volejbalového turnaje se stali Plantažníci ze 3.A. Gratulujeme.

Podrobná reportáž:

Finálový zápas: