Přijďte podpořit studenty 2.S do ZOO

Tuto sobotu se můžete v ZOO najíst, zahrát si hru a koupit či vlastnoručně dotvořit originální výrobek u našich studentů a tím pomoct filipínské přírodě!

Studenti třídy 2.S během uplynulého měsíce intenzivně pracovali na přípravě kampaně pro projekt Talarak, usilující o záchranu vzácných druhů živočichů na Filipínách. Stánek s výsledky jejich snažení můžete přijít navštívit tuto sobotu 30.5. do ZOO – mezi 10 a 14 hodinou se u nás budete moct informovat o projektu, zakoupit si suvenýry či občerstvení (vše vlastní výroby!), zahrát si hru či popustit uzdu svým výtvarným sklonům v rámci miniworkshopu.

Kromě toho, že přispějete na ochranu vzácných druhů zvířat (výtěžek z akce putuje na Filipíny), také můžete pomoct třídě 2.S vyhrát soutěž – stánků s informacemi o různých projektech, kterých se ZOO účastní, totiž bude v sobotu na místě několik, a autoři nejúspěšnější kampaně (počítá se i finanční obnos získaný prodejem) můžou vyhrát přednášku od ochránců přírody, pracujících v terénu v rámci zahraničních projektů. Děkujeme! 🙂