Zkoušky z francouzštiny DELF Scolaire opět na Gymnáziu a SOŠPg Jeronýmova!

Zde naleznete důležité informace o konání mezinárodních zkoušek z francouzského jazyka DELF na naší škole – listopad 2016! Foto v článku.Důležité informace pro studenty francouzského jazyka a jejich rodiče

    Milí studenti, vážení rodiče,
    Naše Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova ve spolupráci s Alliance française v Liberci a s Velvyslanectvím Francouzské republiky v Praze organizují ve dnech 25. – 28. listopadu 2016 mezinárodní zkoušky z francouzského jazyka DELF Scolaire.  Neváhejte a využijte této jedinečné možnosti získat mezinárodní diplom DELF přímo na půdě školy a za téměř poloviční cenu, než je obvyklé! Žákovský DELF je sestavován pro mládež , témata zkoušky jsou tedy přizpůsobená věku uchazečů. Jedná se o celosvětově uznávaný diplom s celoživotní platností. Podrobné informace o zkoušce lze nalézt na www.alliancefrancaise.cz či na  www.ifp.cz.
    Společná i profilová část maturity z francouzského jazyka jsou co do obsahu i formy inspirovány z velké části právě těmito zkouškami, proto je DELF vhodný i jako  průprava před maturitou.
    Ceny jednotlivých úrovní zkoušky: A1 + A2 800 Kč, B1 + B2 1400 Kč.
    Termín pro odevzdání přihlášky: Pátek 4. listopadu 2016.
Studenti, kteří neobdrželi přihlášku osobně, o ni mohou požádat e-mailem na adrese:
jiri.miskovsky@jergym.cz nebo jiri.miskovsky@seznam.cz

formatfactorydsc_5504 formatfactorydsc_5503 formatfactorydsc_5502 formatfactorydsc_5509 formatfactorydsc_5508 formatfactorydsc_5507

V Liberci 25. října 2016                      Mgr. Jiří Miškovský, vyučující francouzského jazyka a koordinátor projektu.