Nabídka poznávací exkurze do Krakowa a Osvětimi

Znovu po dvou letech nabízíme možnost zúčastnit se tematické dějepisné exkurze. 

Pro velký zájem jsme navýšili kapacitu exkurze na 47 žáků. Aktuálně je kapacita naplněna (viz tabulka přihlášených). Do tabulky průběžně doplňujeme přijaté platby.
Termín úhrady účastnického poplatku je 28.2., následně dostanou šanci náhradníci.

Podobně jako v roce 2016 máte na letos na jaře příležitost přihlásit se na třídenní poznávací exkurzi do polského Krakowa a Osvětimi. Akce je určena pro studenty 2. a 3. ročníků všech studijních oborů.

Termín: 4. – 6. dubna 2018
Předpokládaný program:
1. den – odjezd ráno z Liberce, „mimokrakovský“ program bude upřesněn dle hlasování účastníků (solné doly Wieliczka/poutní místo Čenstochová/jiné), večer ubytování v okrajové části Krakova
2. den – prohlídka Krakova: historické centrum, židovská čtvrť Kazimierz, Jagellonská univerzita, Krakovský rynek, Kościuszkova mohyla a další
3. den – dopoledne Wawel, přejezd do Osvětimi, prohlídka koncentračního tábora Auschwitz, návrat do Liberce ve večerních hodinách
Cena: 2.950,- Kč/osoba při minimálním počtu 40 platících účastníků
cena zahrnuje:

  • dopravu
  • 2 x ubytování
  • 2 x snídani
  • pojištění léčebných výloh
  • vstup do Auschwitz s českým průvodcem
  • služby průvodce (Mgr. Jan Flégl)

V případě zájmu se můžete závazně přihlásit pomocí tohoto formuláře. Po vyplnění formuláře si nejprve ověřte v tabulce přihlášených své pořadí a pokud jste se vešli do stanovené kapacity exkurze (47 osob), můžete uhradit účastnický poplatek.

Účastnický poplatek ve výši 2.950 Kč se hradí bezhotovostním převodem na účet 670100-2204032767/6210, do poznámky pro příjemce uveďte své jméno a třídu, aby bylo možné vaši platbu identifikovat.

Tuto exkurzi pořádáme pravidelně vždy jednou za dva roky, takže studenti prvních ročníků nemusí litovat a mohou se těšit na rok 2020.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na prof. Diviška či Dlouhého.

Jan Divišek