Vítězství v chemické olympiádě je naše!

Janis Romanopulos zvítězil a Adam Šrut se umístil na 2. místě, Jana Fléglová na 5. místě a Tereza Svatoňová na 14. místě v krajském kole chemické olympiády kategorie B, které se konalo 30. dubna na našem gymnáziu.

Janisovi ze sexty se povedlo letos zvítězit ve dvou nejvyšších kategoriích chemické olympiády a v kategorii C vybojovat navíc 2. místo. Je to mezi nejlepšími chemiky v kraji obrovský úspěch. Tohoto nadějného studenta těsně následuje Adam Šrut ze třídy 3. A, který se umístil v kategorii A na 3. místě a v kategorii B vybojoval hned 2. místo.

Oběma studentům děkuji za výbornou reprezentaci našeho gymnázia a zároveň bych chtěla povzbudit do dalších let k účasti v chemických soutěžích i obě studentky, Janu ze septimy a Terezu ze sexty, které se dnešní soutěže také zúčastnily a dopadly rovněž dobře. Opět se ukázalo, že naše gymnázium je v kraji v chemii nejlepší. 

Za PK chemie Alena Havlíková51 CHO-B společné foto vítězů51 CHO-B Tereza Svatoňová praxe51 CHO-B Janis Romanopulos praxe51 CHO-B Janis Romanopulos teorie51 CHO-B Jana Fléglová vyhlášení51 CHO-B Jana Fléglová teorie51 CHO-B Jana Fléglová praxe51 CHO-B Adam vyhlášení51 CHO-B Adam Šrut teorie51 CHO-B Adam Šrut praxe