Zkoušky z francouzštiny DELF opět na naší škole

Mezinárodní zkoušky z francouzského jazyka DELF scolaire se uskuteční ve dnech 19. – 22. listopadu. Přihlášky je nutné odevzdat nejpozději v pátek 25. října. Veškeré informace poskytnou vyučující francouzštiny.

Zkoušky z francouzštiny DELF na Gymnáziu Jeronýmova

Důležité informace pro studenty francouzského jazyka a jejich rodiče

 

     Milí žáci, vážení rodiče,

     Gymnázium a SOŠPg  Jeronýmova ve spolupráci s Alliance française v Liberci a s Velvyslanectvím Francouzské republiky v Praze organizují ve dnech 19. – 22. listopadu 2019 celosvětově uznávané mezinárodní zkoušky z francouzského jazyka DELF.

     Neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti získat mezinárodní diplom DELF Scolaire přímo na půdě školy a za téměř poloviční cenu, než je obvyklé! Žákovský DELF je sestavován pro mládež, témata zkoušky jsou tedy přizpůsobena věku uchazečů. Jedná se o celosvětově uznávaný diplom s celoživotní platností. Podrobné informace o zkoušce lze nalézt na www.alliancefrancaise.cz, na  www.ifp.cz nebo na www.ciep.fr

     Společná i profilová část maturity z francouzského jazyka jsou co do obsahu i formy inspirovány z velké části právě těmito zkouškami, proto je DELF vhodný i jako příprava na maturitu.

     Ceny jednotlivých úrovní zkoušky: A1, A2 850 Kč;  B1 1450 Kč; B2 1500 Kč.

     Uzávěrka přihlášek: 25. října 2019.

 

  Mgr. Jiří Miškovský, koordinátor projektu