Finále Innoschool

Minulý týden se uskutečnila finální on-line prezentace týmů Innoschool zaměřená na oblast sociálního podnikání pomocí moderních forem vzdělávání. Naší školu reprezentovaly týmy 3. ročníku SVS a obsadily úžasné první a druhé místo!

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Skoro půl roku trvající program tvorby vlastního sociálního podniku pomocí seriózní hry, do kterého se zapojily školy z několika krajů ČR, zná své vítěže. V oblastním on-line finále zvitezil tým Bussiness Crew (Tereza Vrátná, Markéta Vodrážková, Zuzana Frantíková, Jiří Pazour) se svým projektem o pomoci lepšímu začleňování dětí z dětských domovů do společnosti, a na druhém místě se umístil tým LIBErečáci (Klára Müllerová, Míša Halíková, Klára Kozáková, Dan Keršláger) zaměřený na problematiku mezigenerační odluky a čtenářskou gramotnost pomocí audioknih a veřejného čtení.
Týmům gratuluji a děkuji celému SVS třetího ročníku za zapojení a dotažení tohoto projektu ve ztíženém on-line prostředí do konce. Měl jsem velkou radost ze zapálení a kvality jak nápadů, tak provedení a těším se na jejich případnou realizaci.