MOCK test - 27. dubna 2024

Studenti 3. ročníků a septimy se mohou přihlásit na zkoušku Cambridge English nanečisto.

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

V sobotu 27. dubna 2024 se na naší škole budou konat tzv. MOCK testy neboli zkoušky Cambridge English nanečisto. Organizaci zajišťuje jazyková škola Cambridge P.A.R.K.

Jaké výhody přináší?

  • Zjistíte, zda jste na Vámi zvolenou zkoušku připraveni, popř. na kterou část zkoušky je třeba zintenzivnit vaši přípravu.
  • Součástí zkoušky nanečisto jsou všechny části testu (Reading + Use of English, Writing, Listening, Speaking) a oprava zahrnuje kromě výsledků i zpětnou vazbu na část SPEAKING. 
  • Vše se odehrává v reálném čase.
  • Obdržíte bodové i procentuální vyhodnocení jednotlivých částí.
  • Získáte celkové procentuální vyhodnocení, jehož součástí je i obecné doporučení, zda vámi zvolenou zkoušku absolvovat či ne.
  • Po absolvování ústní části zkoušky obdržíte ústní zpětnou vazbu přímo od examinátora Cambridge a také personalizované písemné doporučení s radami a tipy pro vylepšení ústní části zkoušky.
  • Výsledek Vám bude zaslán přímo na Váš e-mail do 10 pracovních dnů.

Pokud kandidát absolvuje MOCK test, následně se zaregistruje na ostrou zkoušku a uhradí ji do 4 měsíců od absolvování MOCKu, může využít portál PARK ONLINE na 2 měsíce ZDARMA! K přístupu je potřeba kontaktovat asistentka@zkouskypark.cz . Uvedete Vaše jméno a datum, kdy jste absolvovali MOCK a kdy jdete na ostrou zkoušku.

Cena mock testu B1 Preliminary (dříve PET) - 590 Kč.

Cena mock testu B2 First (dříve FCE) a C1 Advanced (dříve CAE) - 690 Kč.

Termín registrace: do 1. dubna 2024!!!

Zaregistrujte se pomocí e-mailu u paní uč. Kareisové (katerina.kareisova@jergym.cz). Následně vám bude zaslán odkaz pro přihlášení.

Do e-mailu napište své křestní jméno, příjmení, třídu a název zkoušky. Pokyny k platbě obdržíte přímo od Cambridge P.A.R.K.