Pedagogická Poema Praha 2022

Účast trojice našich studentů zúčastnila 54. ročníku Pedagogické Poemy.

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Ve dnech 7.11. až 10.11 se trojice studentů naší pedagogické školy Denisa Janků, Josef Čurda (oba 3.M) a Richard Richtr (2.L) zúčastnila 54. ročníku Pedagogické poemy, celonárodní přehlídky středních pedagogických škol a pedagogických lyceí v přednesu, čtení a improvizovaném vyprávění. Pořádající školou byla VOŠ, SOŠP a Gymnázium Evropská 33 a tématem letošní přehlídky bylo "hledání poetiky". O pedagogický doprovod se starali p. uč. Eliška Vobrubová, p. uč. Matyáš Hauser a p. uč. Leoš Bím.

Program přehlídky se skládal z workshopů pro studenty i učitele, vystoupení všech studentů před publikem, ale také z divadelního představení Malý princ v divadle Viola nebo besedy s Arnoštem Goldflamem. Naši studenti v rámci přehlídky vystupovali v nádherných prostorech legendárního divadla Semafor (Denisa Janků, čtení pro děti předškolního věku, Josef Čurda, přednes pro vrstevníky, Richard Richtr, improvizované vyprávění pro vrstevníky). Velmi podařená vystoupení všech našich studentů se dočkala zaslouženého potlesku publika.

Během závěrečného večera převzala liberecká delegace pořadatelskou štafetu. V příštím školním roce se již 55. Pedagogická poema přesouvá k nám do školy a my se již nyní moc těšíme!