Úspěchy našich žáků na SOČ

Žáci Jergymu excelovali na krajském kole SOČ!

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

V pátek 12. května proběhlo na Technické univerzitě v Liberci krajské kolo 45. ročníku Středoškolské odborné činnosti, kde nás se svými pracemi reprezentovalo 15 žáků třetího ročníku, kteří tak hodlali zúročit své usilí ze psaní ročníkových prací rozpracovaných do podoby práce v soutěži SOČ. Naši žáci se neztratili a opanovali hned 5 ze 13 zastoupených soutěžních oborů:

Aleš Foukal (septima) vyhrál v oboru Tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie se svou prací na téma Soubor chemických her.

Natálie Kočí (3.B) zvítězila v oboru Filozofie, politologie a ostatní humanitní a společenskovědní obory s prací na téma Japonská etiketa a její porovnání s českou etiketou.

Aneta Táborská (3.L) vyhrála v oboru Pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času se svou prací Trenérství a metodika šachu v ČR.

Veronika Zajacová (3.B) vyhrála v oboru Teorie kultury, umění a umělecké tvorby se svou prací nazvanou Beta čtení.

Lukáš Zemenčík (3.B) zvítězil v oboru Biologie a vědy o Zemi se svou prací na téma Paleontologický průzkum geologických lokalit v Podještědí.

Kompletní výsledkovou listinu najdete zde.

Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a postupujícím přejeme mnoho úspěchů v celostátním kole, které se uskuteční 16.-18. června v Plzni.