Zkoušky z francouzštiny DELF opět na naší škole

Mezinárodní zkoušky z francouzského jazyka DELF scolaire se uskuteční ve dnech 17. – 20. listopadu 2020. Přihlášky je nutné odevzdat nejpozději do konce října. Veškeré informace poskytnou vyučující francouzštiny.

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Zkoušky z francouzštiny DELF na Gymnáziu Jeronýmova

Důležité informace pro studenty francouzského jazyka a jejich rodiče

     Milí žáci, vážení rodiče,

     Gymnázium a SOŠPg  Jeronýmova ve spolupráci s Alliance française v Liberci a s Velvyslanectvím Francouzské republiky v Praze organizují ve dnech 17. – 20. listopadu 2020 celosvětově uznávané mezinárodní zkoušky z francouzského jazyka DELF.

     Neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti získat mezinárodní diplom DELF Scolaire přímo na půdě školy a za téměř poloviční cenu, než je obvyklé! Žákovský DELF je sestavován pro mládež, témata zkoušky jsou tedy přizpůsobena věku uchazečů. Jedná se o celosvětově uznávaný diplom s celoživotní platností. Podrobné informace o zkoušce lze nalézt na www.alliancefrancaise.cz, na  www.ifp.cz nebo na www.ciep.fr

     Společná i profilová část maturity z francouzského jazyka jsou co do obsahu i formy inspirovány z velké části právě těmito zkouškami, proto je DELF vhodný i jako příprava na maturitu. 

     Ceny jednotlivých úrovní zkoušky: A1, A2 850 Kč;  B1 1450 Kč; B2 1500 Kč.

     Uzávěrka přihlášek: říjen 2020.

  Mgr. Jiří Miškovský, koordinátor projektu