Zkoušky z francouzštiny DELF opět na naší škole

Mezinárodní zkoušky z francouzského jazyka DELF scolaire se uskuteční ve dnech 23. - 26. 2. 2021 Přihlášky je nutné odevzdat nejpozději na konci listopadu. Veškeré informace poskytnou vyučující francouzštiny.

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Zkoušky z francouzštiny DELF na Gymnáziu Jeronýmova

Důležité informace pro studenty francouzského jazyka a jejich rodiče

Milí žáci, vážení rodiče,

Gymnázium a SOŠPg  Jeronýmova ve spolupráci s Alliance française v Liberci a s Velvyslanectvím Francouzské republiky v Praze organizují ve dnech 23. – 26. února 2021 celosvětově uznávané mezinárodní zkoušky z francouzského jazyka DELF.

Neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti získat mezinárodní diplom DELF Scolaire přímo na půdě školy a za téměř poloviční cenu, než je obvyklé! Žákovský DELF je sestavován pro mládež, témata zkoušky jsou tedy přizpůsobena věku uchazečů. Jedná se o celosvětově uznávaný diplom s celoživotní platností. Podrobné informace o zkoušce lze nalézt na www.alliancefrancaise.cz, na  www.ifp.cz nebo na www.ciep.fr

Společná i profilová část maturity z francouzského jazyka jsou co do obsahu i formy inspirovány z velké části právě těmito zkouškami, proto je DELF vhodný i jako příprava na maturitu.

Ceny jednotlivých úrovní zkoušky: A1, A2 850 Kč;  B1 1450 Kč; B2 1500 Kč.

Uzávěrka přihlášek: říjen 2020.

Mgr. Jiří Miškovský, koordinátor projektu